Tooted

Meie e-poest leiad usaldusväärsed ja parima kvaliteediga autokosmeetika ning hooldusvahendid.
Puhas sõiduk on uhke omaniku nägu, meie vahenditega on see kerge saavutada.

koch-chemi autokosmeetika tooted

Koch-Chemie on maailma üks juhtivaid autopesukemikaalide ning tööstuse puhastus- ja hooldusvahendite tootjaid.

Alates 1968. aastas on Koch-Chemie pidevalt uuendanud oma tootevalikut ja loonud erinevaid vahendeid, et vastata klientide vajadustele.

Aastakümneid kestnud uurimis- ja arendustegevuse tulemusel kasutatakse Koch-Chemie tooteid laialdaselt üle kogu maailma autopesulates, autotöökodades, autotehastes ja muudes tööstusettevõtetes ning ka  automanikud isiklikult. Koch-Chemie tootevalikus on lai valik kvaliteetseid vahendeid, mis tagavad sõiduki ideaalse väljanägemise ja kaitsevad seda kahjulike mõjude eest.

Wolf Lubricants on rahvusvaheline bränd, mis on spetsialiseerunud kõrgekvaliteediliste määrdeainete ja vedelike tootmisele. 

Alates 1955. aastast on Wolf pidevalt arenenud ja laiendanud oma tootevalikut, et pakkuda parimat võimalikku kvaliteeti mootorsõidukitele, rasketehnikale ja tööstusseadmetele. Tooted on välja töötatud ja valmistatud Belgias, kasutades kõige arenenumaid tehnoloogiaid ja ainulaadseid koostisosi, et tagada parim kaitse ja jõudlus sõidukitele. 

Wolf Lubricantsi tootevalikus on kõrgekvaliteedilised mootoriõlid, käigukastiõlid, pidurivedelikud, jahutusvedelikud ja muud vedelikud, mis on mõeldud spetsiaalselt erinevate sõidukitüüpide jaoks. Wolf Lubricantsi tooted vastavad kõige rangematele rahvusvahelistele standarditele ja neid kasutatakse laialdaselt nii võidusõidu kui ka igapäevases sõidukasutuses.